\\\\"\\\\"
Yaşam:
İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün son hali
Çok Uygun Prefabrik Evler Burada
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıDepreme dayanıklı, lüks, hızlı kurulum ve montaj, 25 yıllık tecrübe, tek katlı, dubleks prefabrik evler...

İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek olan Gebze-Orhangazi İzmir Otoyolu'nun en önemli geçiş güzergahı olan İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün son hali, Otoyol Yatırım ve İşletme A.Ş. tarafından hazırlanıp sosyal medyada paylaşıldı.

KROKİSİ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

İstanbul-İzmir arasındaki yol 3.5 saate indirilecek. Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu projesinin en önemli geçiş noktası olan İzmit Körfez Köprüsü inşaatının en önemli aşaması olan, ayakların üzerine yerleştirileceği 4 katlı apartman yüksekliğinde kesonlar bugün yerleştirildi.

İstanbul- İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indireceği gibi D-100, TEM ve E-130 karayollarındaki trafiği de rahatlatacak otoyolun en önemli geçiş güzergahlarından 2 bin 682 metre uzunluğundaki Körfez Köprüsü inşaatı da büyük bir hızla devam ediyor.

ULAŞTIRMA BAKANI BİNALİ YILDIRIM İZLEDİ

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın da izlediği bugünkü çalışmada, 4 katlı apartman yüksekliğinde ve yaklaşık 16 basketbol sahası büyüklüğünde keson Yalova Hersek Burnu'ndaki kuru havuzdan yaklaşık 11 kilometre uzaklıktaki Kaytazdere sahilindeki geçiş teçhiz rıhtımına kadar getirildi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK OTOYOL PROJESİ

Bakan Binali Yıldırım törende gerçekleştirdiği konuşmada, bu projenin Türkiye'nin en büyük otoyol projesi olduğunu belirtti.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bebeğini çöp konteynerina attı
Tekirdağ'da bir çöp konteynerinde ölü bulunan bebeğin annesi yakalandı

Haberi Oku