\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
FLAŞ HABER
Politika:
Hayallerinizdeki Prefabrik Evler
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıSektörde 25 yıllık tecrübeyle üretilen her türlü iklim koşullarına dayanıklı estetik görünümlü prefabrik evler...
Bilal Erdoğan'la ilgili iddialara cevap
Bilal Erdoğan'a ilişkin Vatan gazetesinin bugünkü manşetinde yer alan iddialar ve Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın cevapları:

1.İddia: 14 termik santral, Başbakan’ın talimatıyla özelleştirme kapsamından çıkarılıp yenilenmesi için Bilal Erdoğan’ın gizli ortağı olduğu Bosphorus 360’a ihale edilmeye çalışıldı.

Yanıt: 14 santralden 3’ü özelleşti. 4’ünün özelleştirme programı açıklandı. Geriye 7’sinin özelleştirme programları Özelleştirme İdaresi tarafından açıklanacak.

2.İddia: Bilal Erdoğan’ın yönetiminde bulunduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) 25 yıllığına verilen yurt binalarının trafo arazisi de bedelsiz devredildi.

Yanıt: Bu trafo TEDAŞ’a yani kamuya aittir. Biz binlerce trafo yeri veriyoruz. Herhangi bir yurda ‘Acaba bunlar kimdir’ diye bakarak mı abonelik yapacağız?

3.İddia: İstanbul Sultanbeyli Paşaköy orman sahasında bulunan maden arazisine, Erdoğan’ın talimatıyla bir ay gibi kısa sürede Bosphorus 360 şirketi için işletme izin verildi.

Yanıt: 2007’de bir ruhsat veriliyor. İşletme ruhsatı, bir sürü aşamadan sonra Orman Bakanlığı kriterlerine göre veriliyor.Üstelik SİT çalışması da sürüyor.

ORTAKLIK İDDİASI'NA AKTÜRK'TEN CEVAP

Hürriyet Gazetesi'nden Vahap Munyar da Bilal Erdoğan’ın gizli ortağı olduğu iddia edilen Cengiz Aktürk'le konuştu. İşte Aktürk'ün o iddia hakkında söyledikleri:

BOSPHORUS 360 Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Aktürk, “Bilal Erdoğan ile ortaklığım yok. Ortak tanıdıkların davetlerinde belki birkaç karşılaşmamız olmuştur. İstanbul Paşaköy’deki madeni değil 10 milyara, 10 milyona, 10 bin dolara hatta noter masraflarını karşılayana hemen devrederim. Orası ruhsatı olmayan bir taş ocağı” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hayal güzel 1 yıl önce

kimki iftira atıyorsa ama buna mukabil kimde haram yiyiyorsa hakkimiz haram zikkim olsun i̇ki̇ eli̇mi̇z yakalarindadir.ama ben burada bi̇lal erdoğan'a i̇naniyorum babasindan dolayi ...

Misafir Avatar
nihat 1 yıl önce

ahlaksız bir topluluksunuz hep yalan iftira çamur azıcık delikanlı olun erkek gibi seçime girin genel evdeki karılardan bi farkınız yok
ahlaksız bir topluluksunuz yalan iftira komplo ile seçime gir

MHP'yi yıkacak anket!
ORC Araştırma şirketi çok çarpıcı bir rapor ortaya çıkardı.

Haberi Oku