\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Magazin:
Hayallerinizdeki Prefabrik Evler
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıSektörde 25 yıllık tecrübeyle üretilen her türlü iklim koşullarına dayanıklı estetik görünümlü prefabrik evler...
Gülben Ergen ne kadara zayıfladı

 Sabah gazetesinden Bülent Cankurt ünlülerin yaşam koçu olan Şeyda Coşkun’un ne kadar para kazandığını yazdı.Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Hadise gibi ünlüleri zayıflatan Şeyda Coşkun bakın ne kadar kazanıyor.
Gülben Ergen, zayıflamak için çalıştığı ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'a aylık 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ödemiş. Yani verdiği her kilo başına ödediği rakam, 2 bin 215 lira!
Bebek sahilinde yaptırdığı yürüyüşler ve müşterilerinin kapısına kadar götürdüğü yemeklerle ünlü-ünsüz pek çok kişiyi iğne ipliğe çeviren yaşam koçu Şeyda Coşkun'un son eseri, ünlü sanatçı Gülben Ergen oldu.

11 KİLO VERDİ

Uzun süredir kilolarından muzdarip olan üç çocuk annesi Gülben Ergen, Şeyda Coşkun sayesinde üç ayda tam 11 kilo vermeyi başarmış. Verdiği kilolar nedeniyle bir hayli hafifleyen ve mutluluktan havalara uçan Ergen'in; bu kiloları verirken maddi olarak da epey hafiflediğini öğrendim!

ŞEYDA COŞKUN'UN AYLIĞI 3 BİN 500 EURO

Gülşen, Hadise, Dilara Endican ve Ergin Ataman gibi birçok ünlü ismizayıflatan Coşkun'un maharetli olduğu kadar, pahalı bir 'yaşam koçu'olduğunu da öğrendim! Coşkun, aylık 3 bin Euro ücret alıyormuş. Hattarivayete göre, bazılarından 3 bin 500 Euro bile istiyormuş!

HER BİR KİLO İÇİN 2 BİN 215 LİRA ÖDEDİ

İstedikleri kiloları bir ayda verebilenler şanslı; 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ile kurtulabiliyor. Ancak Gülben Ergen gibi, bu kiloları üç ayda verirseniz 9 bin Euro; yani 24 bin 372 lira ödüyorsunuz. Anlayacağınız Ergen, verdiği her bir kilo için tam 2 bin 215 lira ödemiş. Vallahi bu rakamlara bakınca, bence yediklerinize dikkat etmek daha mantıklı!

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adriana yeni sevgilisiyle el ele
Adriana Lima, gizemli bir adamla el ele yürüdü.

Haberi Oku