\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Kadın:
Hayallerinizdeki Prefabrik Evler
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıSektörde 25 yıllık tecrübeyle üretilen her türlü iklim koşullarına dayanıklı estetik görünümlü prefabrik evler...
Boşandıktan sonra yeni hayat!
Uzun yıllar sabahları yanınızda bir insanla uyandıktan sonra, ertesi sabah güne yalnız başına başlamak mutlaka ki zor gelecektir. Yeni bir ilişki fikri kafanızda belirir. Ama bunun için çok yorgun olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu kadar yıldan sonra tekrardan herşeyi başa almak, kendinizi tanıtmak ve bir ilişki oluşturmak zor gelir. Çoğu zaman da yeni bir ilişkiye başlamaktan korkarsınız. Çünkü bitmiş ilişkinizin yaralarını sarmaya çalışırken, tekrar yaralanacağınız için endişelenirsiniz. Ve en önemlisi de bekar insanlar, siz bekar iken varolanlardan daha az bir sayıya düşmüştür.
 
Yapılan araştırmalara göre boşanma daha sık yaşandığına göre dışarıdaki bekar insanların sayısının artmış olacağını düşünmek mümkün. Fakat maalesef insanlar ne kadar yaşlanırlarsa, o kadar zor yeni bir ilişkiye başlıyorlar. Michigan Üniversitesi'nde yapılan bir sosyal araştırmada sosyal psikolog Jerald G. Bachman'ın elde ettiği bulgulara göre 18 yaşındakilerin yüzde ellisi haftada en az bir kere dışarı çıkarken, 32 yaşındakilerin ancak yüzde yirmibeşi haftada bir kere çıkıyor.
 
Bazı insanlar yeni bir ilişkiye başlamak istemezken, bazıları ise yeni bir ilişkiye nasıl başlayacaklarını bilemezler. En son biriyle dışarıya çıkmalarından sonra uzun zaman geçmiş olması onların bu tedirginliklerini arttırır. Çünkü zamanın değişmesiyle neyin nasıl yapılacağını bilmediklerini hissederler.
 
İşte tam burada da yine zamanın değişiminin bir ödülü olan internet veya online evlilik veya eş bulma onların bu sıkıntılarına cevap verebilir. Çünkü internette birisiyle tanışmak için daha az çaba harcarız. Kendimizi dışarı atmadan, konuşmaya başlayabileceğimiz insanlarla aynı yerdeyizdir. Çekincelerimiz ve kaygılarımız azalır. İnternetin güvenli olduğunu bile düşünebiliriz. Gerçek bir ilişkiye başlamadan önce ısınma turları yapmış bile oluruz.
 
Kendimizi yeni bir ilişkiye başlamaktan alıkoymayalım. Denemekten kaybedebileceğimiz bir şey yok. İnsanlara şans verelim ve unutmayalım ki yalnız kalmak en zorudur.
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Anahtar Kelimeler
KadınBoşanma Evlilik

Makyaj malzemeleri kısır yapıyor
Uzmanlar, kadınları kozmetik ürünler konusunda uyarıyor:

Haberi Oku