\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Güncel:
Hayallerinizdeki Prefabrik Evler
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıSektörde 25 yıllık tecrübeyle üretilen her türlü iklim koşullarına dayanıklı estetik görünümlü prefabrik evler...
Marmaray'a neler oluyor?

Dün açılışı gerçekleşen Marmaray'da 3 arıza meydana geldi. Bugün sabah saatlerinde meydana gelen kısa süreli elektrik kesintisi sebebiyle yolcular tramvaydan inerek Marmaray'ı yürüyerek geçti.
Öğle saatlerindeyse tüm seferlerin durdurulduğu duyurusu yapıldı. Bu sefer aşırı yoğunluktan dolayı olan bir sıkıntı yaşandı. Saat 14.10 itibariyle de Marmaray'da Anadolu - Avrupa yakası arasındaki seferler kapı arızası sebebi ile durduruldu.

BİNALİ YILDIRIM: "MARMARAY'IN ELİNDE Mİ?"

İktisat Kongresi sebebiyle İzmir'de olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Marmaray'da yaşanan sorun ile ilgili "Elektrik kesilmesi Marmaray'ın elinde mi? Sefer aksaması yok, mağduriyet yok. Şehir şebekesinden kaynaklanan elektrik kesilmesi yaşandı" dedi.

ÖĞLE SAATLERİNDE ULAŞIM YİNE DURDU

Öğlen Marmaray'da tüm tramvay seferleri durduruldu. Seferlerin durdurulduğu anons ile duyruldu. Yetkililer bunun sebebini aşırı yoğunluk olması ve bazı çocukların meraktan acil durum düğmesine basması olarak açıkladı. Sorun kısa sürede giderildi. Şuanda seferler devam ediyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
gazi 1 yıl önce

arıza yapan kapılar bu haberi yapan adama slm sölesin

CHP'li Nur Serter'den ilginç yorum
Serter, Aleksis Çipras için "Son derece dinamik, çok yakışıklı bir çocuk. Bu çok önemli" dedi.

Haberi Oku